Kampanya kapsamında; 100 Mbps'ye kadar sınırsız internet AKN Yok ve Her Yöne 1000 dakika konuşma paketi tarifesi ayda sadece 75,99 TL üstelik beğenmezseniz paranız iade!

Başvuru Formu İçin Tıklayın

Size en uygun teklifleri almak için başvuru formunu doldurun turknet müşteri hizmetleri sizi arasın bilgilendirsin.
adscode

TurkNet Taahhütsüz İnternet Kampanyası

Kampanya kampasamında; 100 Mbps'ye kadar sınırsız internet AKN Yok ve Her Yöne 1000 dakika konuşma paketi tarifesi ayda sadece 75,99 TL üstelik beğenmezseniz paranız iade!

Kampanya süresince taahhüt istenmeyecektir.

Bu kampanya 1 ay bedava ve 120 TL'ye kadar taahhüt bozma bedelide hediye olacaktır.

Şimdi evinize kadar geliyor, internetinizi kuruyoruz! Evinizde internet ve telefon hizmeti yoksa 150 TL değerindeki evde kurulum hizmeti TurkNet’te 60 TL. Üstelik kredi kartı veya banka kartı ile otomatik ödeme talimatı verilerek yapılan başvurularda sadece 30 TL!

Kampanya Şartları:

-  Özgür İletişim Hizmeti fiyatı Türk Lirası cinsinden olup, bu fiyata vergiler dâhildir.
-  Özgür iletişim hizmeti sınırsız ve adil kullanım kotası yoktur.
-  Kampanya kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, taahhüt iptal bedelinizin en fazla 120 TL’lik kısmı, faturanıza 6 aylık taksitler halinde indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için önceden kullanmış olduğunuz internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek, faturanız ile birlikte ödeme belgesinin, (212) 216 55 60 ‘ya fakslanması gerekmektedir.
-  Özgür paket kapsamında aktivasyon hizmeti ücreti yoktur.
-  ADSL altyapısında, altyapının uygunluğuna ve mesafeye bağlı, 16 mb/s’e kadar, VDSL altyapısında ise mesafeye bağlı TurkNet’in aktif YAPA altyapısında yer alan adreslerde 100Mb/s’e kadar download hızından faydalanılabilecektir. Aktif altyapı dışında olanadresler için mesafeye bağlı 35Mb/s’e kadar (VDSL) download hızından faydalanılabilecektir.
-  Abonenin yüksek hızlarda internet kullanabilmesi içinkullandığı modemin VDSL2 teknolojisini desteklemesi gerekmektedir.
-  Her Yöne 1000 Dakika Konuşma Paketi şehirlerarası (444 ile başlayan numaralar ve 3 rakamlı özel servis numaraları dâhil),şehir içi, STH (Alternatif Telekom Operatörleri), Yurt içi GSM, Uluslararası Kademe 1 ülkeleri sabit numaraları ile yapılan görüşmeleri içermektedir. Tüm yönler için yapmış olduğunuz her bir aramada 60 dakikaya kadar ücretsiz konuşulabilir.
-  TurkNet, kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla, kampanya koşullarında ve tarifelerde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kurumsal Kampanyalar

TurkNetin birbirinden uygun İnternet kampanyaları sizler için listelenmiştir. Dilediğiniz taktirde bizlerle iletişime geçerek sizler için en uygun olacak .İnternet kampanyasına dahil olabilirsiniz.

TurkNET + Digiturk Ailenin Yıldızı Kampanyası

TurkNET + Digiturk Ailenin Yıldızı Kampanyası

TurkNet'e özel Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi kampanyası ilk 5 ay %50 indirimli fiyatlarla!

Detaylı Bilgi

Hepsi Bir Arada Kampanyası

TurkNET İş 35 Paket Kampanyası

İşiniz için en uygun internet ve telefon hizmetini bir arada bulunduran, KOBİ’lere özel tasarlanmış TurkNet İŞ 35 Paketi ayda 79,99 TL'ye!

Detaylı Bilgi

TurkNET İş 100 Paket Kampanyası

TurkNET İş 100 Paket Kampanyası

KOBİ’lere özel hazırlanmış TurkNet İŞ 100 Paketi AKN'siz, Kotasız, ve yüksek hızda limitsiz internet ve her yöne 1.000 dakika konuşma özelliğine sahip telefon ile ayda 99,99 TL'ye!

Detaylı Bilgi

TurkNET İş Full 35 Paket Kampanyası

TurkNET İş Full 35 Paket Kampanyası

Ayda sadece 129,99 TL'ye 35 Mbps'ye kadar limitsiz hızlı internet ve heryöne 1000 dakika telefon sizlerle!

Detaylı Bilgi

TurkNET İş Full 100 Paket Kampanyası

TurkNET İş Full 100 Paket Kampanyası

100 Mbps’ye kadar hızlı Limitsiz İnternet ve her yöne 1000 dakika telefon hizmeti ayda sadece 199,99 TLye hemen inceleyin.

Detaylı Bilgi

Aile Hekimlerine Özel Kampanya

Aile Hekimlerine Özel Kampanya

35 Mbps’ye kadar hızlı AKN'siz yüksek hızlı internet her yöne 1000 dakika ile ayda sadece 80,99 TL!

Detaylı Bilgi

Modem Kampanya

Turknet Modem Kampanyası

Turknet'e özel Asus DSL-AC51 modem indirimli fiyatlarla.

Detaylı Bilgi


Başvuru Formu İçin Tıklayın

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları