Eba Tv Ortaokulu canlı olarak izle , hd, kesintisiz ve donmadan izleme keyfi yaşayacaksınız.

  Trt Eba Ortaokul Tv

   23 Mart 2020 tarihi ile beraber Eba TV üzerinden online eğitim dönemi başlayacak. Test yayını başlamış olan bu kanal, 23 Mart tarihi eşliğinde tüm öğrenciler ile buluşacak. Bu kanalın frekans bilgilerini site üzerinden güvenli şekilde elde edebilirsiniz. Aynı zamanda kanalı internet vasıtasıyla yine bu site kapsamında masaüstü versiyon veya mobil destekli olarak seyretmeniz mümkün. Toplamda 6 kanal üzerinden gerçekleşecek olan yayın; ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri adına farklı konular üzerinden eğitim verecektir. HD kalitesiyle bu yayını güvenli şekilde site üzerinden izlemek mümkün.

   
  Trt Eba Ortaokul Tv
   
  Özellikle uluslararası çapta yaşanan virüs tehlikesi okullara ara verilmesine neden oldu. Bu arada öğrencilerin geride kalmaması için Milli Eğitim Bakanlığı kapsamında ortaokul öğrencileri adına özel yayın gerçekleştiriliyor. Test yayınına başlamış olan Trt Eba Ortaokul Tv yayını, ülke genelinde tüm öğrencilere güvenli şekilde ulaştırılacak. Uzaktan eğitim ile beraber bu yayın güvenli şekilde izlenebilir. Bu yayını kaliteli şekilde HD üzerinden izleyebilmek için site bünyesinde rahatlıkla bağlantı kurabilirsiniz.
   
  Ortaokul Öğrencileri İçin Trt Eba Ortaokul Tv
   
  Tahmini olarak 3 hafta kadar sürecek eğitim sayesinde öğrenciler geri kalmadan kaliteli bir eğitim alma şansı elde edilebilecek. Trt Eba Ortaokul Tv kesintisiz yayın ile beraber öğrencilere geniş yelpazede ulaştırılmaktadır. Bu yayın hakkında frekans bilgileri ile beraber diğer tüm detaylı bilgilere güvenli şekilde site üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda site aracılığı ile HD kalitesi üzerinden canlı olarak bu kanalı izleme potansiyelini elde etmeniz mümkün.
   
  Trt Eba Ortaokul Tv Frekans Bilgileri
   
  Öğrencilerin eğitim planını yakalayabilmesi için ve geri kalmaması adına, Trt Eba Ortaokul Tv frekans bilgileri alınabilir.
   
  - Alış frekansı: 12084 MHz,
  - Polarizasyon: Yatay (H),
  - Sembol oranı: 23.750,
  - FEC: 2/3


  Telif Hakkı

  Telif hakları için iletişime geçecek olan yetkili kişilerin dikkatine, TRT (TÜRKİYE RADYO TELEVİZYON KURUMU BAŞKANLIĞI) ve BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı) sitesinde yer verilen bilgiler doğrultusunda ücretsiz karasal ve uydu yayını yapan kanallar ile ilgili olarak WEB Tv koşullarına uyularak yayınlar kendi alt yapımız kullanılarak yapılmaktadır. Yapılan yayınlar FTA(Free To Air),Europe Broadcast Union'e göre kayıt edilmeden ve üzerinde hiç bir değişiklik yapılmadan canlitv.gold adresinden direkt olarak yayınlanmaktadır.

  Daha fazla bilgi için http://www.tk.gov.tr/ ve http://www.rtuk.org.tr/ adreslerini ziyaret ediniz.

  Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

  Facebook Yorumları